Tel.: +48 14 681 44 44; E-mail: kontakt@prografix.pl Jak zamówić

Druki offsetowe i cyfrowe

Ponad 25 lat doświadczenia oraz wysoka jakość druków pozwoliło nam zdobyć zaufanie najbardziej wymagających klientów. Szczególnie w branży motoryzacyjnej, farb czy tekstyliów i kosmetyków, gdzie idealne odwzorowanie kolorów jest na najwyższym, poziomie.

Programy lojalnościowe

Od wielu lat realizujemy jeden z największych programów lojalnościowych ClubCard Tesco. Nasze kompetencje obejmują wszystkie procesy związane z prowadzeniem programów lojalnościowych – od analityki danych po personalizację, obsługę pocztową i obsługę zwrotów.

Direct mail

Kampania adresowa jest jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta, osiągając wielokrotnie lepsze rezultaty niż kampania e-mail marketingowa. Dla naszych klientów, kompleksowo realizowaliśmy produkcje w wielu opcjach i formatach.

Kopertowanie

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy jeden z najbardziej nowoczesnych i rozbudowanych parków maszynowych do insertowania druków. Dla naszych klientów realizowaliśmy produkcje w różnych formatach, od standardowych do bardziej unikalnych.

Personalizacja I TRANSAKCJE

Nasze produkcje obejmują druk wysoce spersonalizowany. Komunikację z klientem zawierającą indywidualnie przygotowany zestaw danych pod każdy z rekordów. Personalizacja obejmuje kampanie promocyjne oraz druki transakcyjne.

Sampling

Dla firm pozyskujących nowe rynki zbytu lub wprowadzających nowe produkty realizujemy kampanie samplingowe, wysyłając próbki towarów bezpośrednio na adres nadawcy.

W naszym portfolio można znaleźć takie marki jak PGE, Poczta Polska, Tesco, Biedronka, Yves Roche, Porshe, Google, Provident, Nissan, T-Mobile, Orange, Carrefour, Śnieżka.

Wyślij zapytanie na adres email lub zadzwoń! Nasze dane są w zakładce kontakt.

Close Menu